שלום אורח,
השעה עכשיו היא 17/09/21 13:13

חדשות: נפתח פורום גאדג'טס בו ניתן לדון במחשבי כף יד, מצלמות דיגיטליות, נגנים ניידים, טלפונים סלולאריים כל מה שחדש ומגניב

אינדקס פורום טכנו
     ציוד היקפי

קיבינימט!!! הסידירום מסרב להפתח!

עבור לפורום:  
  עבור לעמוד הקודם  1, 2    צפה בנושא הקודם - צפה בכל ההודעות - צפה בנושא הבא   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב  
מאת הודעה
NOSTREDAMUS
אורח

נושא: Re:קיבינימט!!! הסידירום מסרב להפתח!
« פורסם ב-14/06/02 14:57 »

נראה לי שעליתי על המקור לבעיות! אח שלי!!!! הגאון הקטן הזה חושב שחברים שלו מרכיבי הוירוסים גולשי רוטר ופורום תפוז האלה גאוני מחשבים השד יודע מה הם עושים לי למחשב שאני לא בבית ומצאתי רשימה נכבדה של אתרי WAREZ שאחי או חברים של אחי נכנסו אליהם שאחי השקרן הזה >:( אמר לי בפירוש שהוא לא נכנס לרשימה שמצאתי
נחשו מה ? רק התחלתי להקיש את שם האתרים והדפדפן הואיל בטובו להשלים לי את הכתובת! גוד דמאט מה עשו לי שם!!! יכול להיות שכונן לא נפתח כתוצעה מוירוס ? כי אני לא שמעתי על כזה דבר אבל מי יודע ..

Rany
Techno Team
Techno Team

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
« פורסם ב-14/06/02 17:44 »
דווח לאחראי הפורום הגב עם ציטוט

NOSTREDAMUS,

לא שאני מנסה להמעיט מהערך התרפויטי הרב שיש להאשמת האח הקטן בכל אירוע שלילי בחייך, אבל האם נכון יהיה אם אסיק מהעובדה שפנית לחפש את שורש הבעיה בערוץ הזה, שהבדיקות שהוצעו העלו חרס?

אגב, אני עוד לא שמעתי על וירוס שנועל כונני CD :-\

Rany.

aviram-k
מנהל הפורומים
מנהל הפורומים

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח Email
מפרט מחשב
« פורסם ב-14/06/02 17:49 »

אני לא מניח שאפשר להאשים בזה את הווירוס. הרי מנגון הפליטה של ההארד דיסק הוא מכני לחלוטין ולא קשור בכלום לתוכנות.

You are not your fucking system specs. You are not your uptime stats, your script file or your oversized desktop screen cap. You are not your broadband connection. You are not your fucking post count.

NOSTREDAMUS
אורח

« פורסם ב-14/06/02 18:45 »

רגע של עצבים SORRY :-X
אני בקרוב יפתח את המחשב יבדוק מה קורה יחליף מיקומים בין הכוננים ויבדוק אם הכונן "מת" או שהבעייה פה היא אחרת ... ואז נמשיך לדון

NOSTREDAMUS
אורח

« פורסם ב-14/06/02 22:11 »

הבעייה נפתרה גם מאורר אחד לא עבד! חיבור פרטיזני של הטכנאי שתקע שני חוטים של המאורר (גלויים) לחורים של אחד מחיבורי הפלסטיק והיה כמה נתקים שם אז חיברתי מחדש והכל עובד לא שמוצא חן בעיניי החיבור המאולתר הזה

Rany
Techno Team
Techno Team

« פורסם ב-14/06/02 23:07 »

ציטוט:
... הטכנאי ....

מה ז'תומרת? אתה רוצה להגיד שטכנאי הרכיב את המחשב הזה? icon_surprised.gif יש לך תירוץ לזה? :P

תוסיף מפצל, למה להסתמך על חיבורים פרטץ'?

Rany.

NOSTREDAMUS
אורח

« פורסם ב-15/06/02 03:13 »

טכנאי הרכיב את המחשב הראשון לפני שנה וחצי שלא היה לי שמץ קלוש על מחשבים ולפני חודש החלפתי מארז והמאורר הלא מקורי ששמו לי על המעבד הלך אז הטכנאי הרכיב הכל אבל מאורר אחד חובר באופן פרטיזני ואני לא יודע מאיפה להוציא מפצל בכלל המארז הזה כולו דרעק אבל בשביל מאה ש"ח... והוא פול טאוור
טכנית בחיים לא הרכבתי מחשב שלם לבד אבל הבא שלי גם אם יקח לי שנה ויעלה לי מאות אלפים אני בונה אותו לבד כל חלק וחלק
אני עושב את זה ככה וזהו אכפת לי הכל עובד אני פשוט לא יטלטל את זה יותר מידיי

Rany
Techno Team
Techno Team

« פורסם ב-15/06/02 12:59 »

הממ... לא ממש ציפיתי לתשובה NOSTREDAMUS (ראה סמיילי שלשונו תלויה מחוץ לפיו באוילות), תודה בכל זאת ;)

את המפצל אתה יכול לחבר לכל אחד ממחברי הזרם הקיימים, ובשל איכותם הירודה של המחברים האלה בכלל, ושל אלה המסופקים עם המפצלים בפרט, ממליץ לחבר על צמה חיונית פחות מזו המספקת זרם לכונן הקשיח הראשי.

שיהיה בהצלחה בהרכבת המחשב הבא, ואל תחשוש! זה לא כזה סיפור גדול 8)

Rany.

הצג הודעות מלפני:   
נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב  

עבור לעמוד הקודם  1, 2

אינדקס פורום טכנו
     ציוד היקפי

קיבינימט!!! הסידירום מסרב להפתח!

עבור לפורום:  

תקנון הפורום    שאלות ותשובות