שלום אורח,
השעה עכשיו היא 17/09/21 12:26

חדשות: נפתח פורום גאדג'טס בו ניתן לדון במחשבי כף יד, מצלמות דיגיטליות, נגנים ניידים, טלפונים סלולאריים כל מה שחדש ומגניב

אינדקס פורום טכנו
     ציוד היקפי

קיבינימט!!! הסידירום מסרב להפתח!

עבור לפורום:  
  עבור לעמוד 1, 2  הבא    צפה בנושא הקודם - צפה בכל ההודעות - צפה בנושא הבא   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב  
מאת הודעה
NOSTREDAMUS
אורח

נושא: קיבינימט!!! הסידירום מסרב להפתח!
« פורסם ב-13/06/02 17:39 »

שלום ידידיי
אני רותח כל פעם יש לי צרה אחרת עם החשב הזה
אז זה מה שקרה לי ואני לא יודע אם יש קש בין המקרים
שגלשתי בנט פתאום האתר התחיל לקפות לי למעלה ולמטה על המסך כאילו העבר השתגע סגרתי את הדפדפן פתחתי אותו ושוב הבעייה חזרה כזאיתחלתי את המחשב שמעתי צפצופים מהמארז שלושה קצרים ומהירים הפסקה של שנייה ושוב שלושה ושוב הפסקה.... וכן הלאה, בחוברת של אסוס לא מוזכר דבר על ההתראה הזאת וזה לא חום יתר או זכרון או כרטיס מסך
טוב אחרי כמה הפעלות מחדש זה נפסק אבל מה אני מגלה ? הסידי רום הארור מסרב להפתח!!!! מה אני עושה אני עובד עיצות הסידי מהבהב הבהובים מהירים ואז דולק ברצץ ולאחר 15 שניות נאדה מפסיק ולא נפתח הוא מזוהה לי בביוס אבל עכשיו הופיע לי דבר חדש בביוס משהו כמו
PIO MODE 4
DMA MODE 2
אין לי מושג מה זה וזה לא היה ממקודם אני חושב
איך אני פותח את הסידי ? :'(

maphisto
אורח

נושא: Re:קיבינימט!!! הסידירום מסרב להפתח!
« פורסם ב-13/06/02 18:47 »

ידיד היקר - כוח אין לו כוח.
בדרך כלל הציצופים שתיארתה הם למעבד או זכרונות (אני לא זוכר).
להערכתי ספק כח נדרש

NOSTREDAMUS
אורח

« פורסם ב-13/06/02 19:02 »

אבל הכל עבד מצויין עד לפני כמה זמן עד שהיו לי את הצפצופים וכלום לא השתנה לי במחשב אם לא היה כוח אז לא היה עובד גם ממקודם

Rany
Techno Team
Techno Team

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
« פורסם ב-13/06/02 19:05 »
דווח לאחראי הפורום הגב עם ציטוט

ציטוט:

איך אני פותח את הסידי ?

בוחן את הפנל הקדמי בקפידה ותר אחרי קדח בקוטר של מילימטר בקרוב, אם מצאת, מחפש אחר מהדק נייר, מאלו הבריונים יותר, אם מצאת גם את זה, מיישר את חוט התיל של המהדק ליצירת חוט ישר וארוך, מכבה את המחשב, משחיל את חוט התיל ישר אל תוך הקדח עד שנתקל בהתנגדות, ואז, בלחיצה קלה נוספת אמור להשתחרר מגש הכונן ולהפתח קלות, מפה אתה פשוט מושך אותו החוצה עד הסוף.

HTH.

Rany.

NOSTREDAMUS
אורח

« פורסם ב-13/06/02 19:26 »

עשיתי את זה ניסיתי שהמחשב עובד עם סיכה באורך של כ3 סנטימטר ונדהמתי שכל אורך הסיכה נכנס פנימה ללא כל התנגדות!!!! עכשיו המ עושים עוד לא פתחתי את המחשב לבדוק פיזית את העניין אבל הכונןן מזוהה בביוס ומקבל חשמל!
בנוסף אני לא יודע למה PLAYA נגן הDIVX כותב לי שאני מנסה לנגן בו משהו
TOO LOW VIRTUAL MEMORY LEVEL
WTF מה הולך פה ?! האם אני צריך להחליף מעבד? זכרונות? סידירום ?
רנייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי :'(

Rany
Techno Team
Techno Team

« פורסם ב-13/06/02 19:51 »

ציטוט:

WTF מה הולך פה ?! האם אני צריך להחליף מעבד? זכרונות? סידירום ?
רנייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי :'(

מחשב? ;D

שמע, זה נשמע כמו כשל חומרה כלשהו, מה בדיוק קשה להגיד. בשביל התחלה הייתי עובר על כל החיבורים למיניהם - כרטיסים, חיבורי כוח, כבלים אחרים, גם פנימיים וגם חיצוניים. לפני כן, להשכלה כללית, הייתי מחפש ב-Google אחר BIOS Beep Codes בצירוף שם יצרן ה-BIOS שלך (AMI, Award, etc), זה יכול לתת כיוון.

בענין התיל הקצר מדי (א) יכול להיות ששלושה סנטימ' לא מספיקים (ב) כדי לפגוע בזרוע המשחררת, צריך להקפיד להחזיקו בניצב לפני שטח הפנל.

בענין הבהובי הכונן + העובדה שאינו נפתח. מותקנת אצלך במקרה איזו תכנית Packet Writing? משהו בסגנון Nero InCD אולי?

ומה לחלונות יש לומר על מצב הזכרון שלך? Task Manager/Performance/Commit/Limit

Rany.

NOSTREDAMUS
אורח

« פורסם ב-13/06/02 20:43 »

הווינדוס מזהה את הזכרונות בסדר הנצילות נורמאלית אני מדבר על הפיזי
בוירטואלי שיניתי את הPAGING FILE מCOSTUME
לכך שהמערכת תגדיר את הזכרון הוירטואלי וכן יש לי INCD היא לא עולה בסטארט אפ יכול להיות שזה בגלל ה ASUS APPLICATION ACCELARATOR ??? אין לי מושג ונראה לי שהכנסתי את הסיכה עמוק מאוד אני יכול לנסות שוב עם משהו יותר ארוך אבל לא נראה לי שזה יעזור הביוס שלי הוא של AWARD תודה על העיצה אני יחפש מה אמרו הביפים האלה אבל היום הם לא מופיעים זהו אלו הבעיות קפיצת ההודעה של זכרון ויטואלי נמוך וזה קורה רק שאני מנסה לנגן סרט בPLAYA חבל שאני לא יכול להעלות את ההודעה הזאת והסידי המקולל שפתאום לא נפתח אתמול הוא היה נפתח כמו גדול! אוף המחשב הזה כל יומיים משהו אחר!

NOSTREDAMUS
אורח

« פורסם ב-13/06/02 20:49 »

רק כדיי לדעת זאת לא יכולה להיות בעיית תוכנה נכון ? העניין עם הסידי רום ?
כי ניסיתי לפתוח אותו גם בזמן הריסטארט ולא הלך

Rany
Techno Team
Techno Team

« פורסם ב-13/06/02 21:40 »

NOSTREDAMUS,

אם הבנתי נכון, אז נכון לרגע זה הבעיות מסתכמות ב:

1. CD Drive שלא נפתח.
2. הודעת שגיאה של מחסור בזכרון בהקרנת סרט מסויים בתכנית מסויימת.

בענין ה-CD, בדקתי אצלי. מרחק הזרוע הפותחת את הכונן ב-Plex הוא כ-1 ס"מ מהפנל, לעומת זאת, כדי לדגדג את זרוע ה-Toshiba שלי יש לחדור לעומק של שלושה סנטימטרים בקרוב, ומדובר על לדגדג לא ממש לפתוח, עבור זה צריך לחדור עוד יותר עמוק :P

בקשר ל-InCD, הזכרתי אותה משום שסדר ההבהובים שציינת, מזכיר את סדר ההבהובים שהיא מייצרת, כשהיא מבחינה שבכונן ישנו תקליטור המפורמט בפורמט שלה. היא, דרך אגב, גם נועלת את הכונן בסיטואציה כזו. בקשר ללא עולה ב-Startup, אתה מנסה לרמוז שביטלת את עלייתה באמצעות MSConfig או משהו כזה? כי אם כן, דע לך שבמקרה של InCD זה לא עושה הרבה, InCD, בנוסף לקובץ ההפעלה שלה (ה-front end), טוענת דרייבר בשלב טעינת כל שאר הדרייברים במערכת, ביטול הרצת InCD בלשונית ה-Startup של MSConfig לא משנה הרבה לדרייבר הזה. רוצה שלא תעלה? הסר אותה.

מצד שלישי, אתה מציין שגם בשלבי עליית המערכת אתה לא מצליח לפתוח את הכונן. זה קצת מעבר לתפיסתי, כלומר, אם אני זוכר נכון, פקודת lock לכונן איננה דביקה עד כדי ש-shutdown לא יצליח לנפנף אותה, ולכן, הייתי מנסה לנתק את הכונן מכבל ה-data שלו, לוודא שכבל הזנת המתח שלו מחובר כראוי, אולי אפילו מחליף אותו באחד אחר לצורך הבדיקה, ואם גם עכשיו אינו נפתח, מברר היכן נמצא מתקן הכוננים הקרוב ביותר :-\

בקשר ל-PLAYA המוזר. הפרוצדורה הרגילה היא כמובן הסרה/התקנה/עדכון לגירסה אחרונה אם קיימת, אבל, בהסתייגות מסויימת - זה קורה עם כל קליפ שאתה פותח? אם לא, אתה יכול לאפיין את אלה שאתם זה כן קורה, נניח מבחינת סוג, גודל, codec וכו'? זה קורה כשמנגנים את אותו הקובץ/קבצים בנגן פחות פרטיזני מה-PLAYA?

אגב, הסברים על ה-PIO וה-DMA נמצאים בטונות ברשת ואני מנחש שגם בעלון לוח האם שלך.

Rany.

NOSTREDAMUS
אורח

« פורסם ב-13/06/02 22:02 »

תודה רני קצת נרגעתי אכן בפלקסטור קל להגיע אל נקודת ההתנגדות אבל ה ATAPI כנראה דורש חדירה יותר עמוקה כדיי לבתק אותו ;D
אהם אהם... טוב! אז ככה בעניין הPLAYA אכן הקובץ מתנגן על כל תוכנה אחרת אבל ללא קול (חסר מקודד טוב ואיני מוצא) והגרסא של הפלאייה היא האחרונה לגבי הכונן... מחר אני יפתח את המחשב יבדוק מה הולך יחליף מקומות בין הפלקסטור לסידי ויראה מה קורה אני ימשיך לעדכן אתכם מקווה לטוב
ןאם לא ... מקווה שתעזרו לי icon_smile.gif
תודה רני תודה כולם

Rany
Techno Team
Techno Team

« פורסם ב-13/06/02 22:24 »

אוקיי, ממתינים בקוצר רוח לשמוע מה תעלה בחכתך.

ורק רציתי לתקן. עכשיו, כשהתחוור לי מעל לכל ספק שלא מדובר בכונן שהוא גם צורב, אתה יכול להעניק לכל ההרצאה בענין InCD את הכותרת "תלושה מהמציאות" ;D, ראה אותה כאנקדוטה מעניינת (או לא) ותו לא :P

ועכשיו תורך - השתמשת באיזו מילה, שאם אני מנחש נכון מקורה בערבית, well, אין לי שמץ של מושג בשפה הזו (מבלי לקחת בחשבון קללות), התוכל לפרש?

אמרת: "טוב! אז ככה סעיניים הפלאייה", ואני לא יודע מה זה "סעיניים" ???

;)

Rany.

aviram-k
מנהל הפורומים
מנהל הפורומים

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח Email
מפרט מחשב
« פורסם ב-13/06/02 22:28 »

משהו בסגנון למרבה הפלא? אגב, במקרה שאני טועה, אני מאשים את ה-70 שלי בערבית.

You are not your fucking system specs. You are not your uptime stats, your script file or your oversized desktop screen cap. You are not your broadband connection. You are not your fucking post count.

עידו גנוט
אורח

« פורסם ב-13/06/02 22:34 »

כבר הפסקתי לספור את מספר הפעמים שאני משנה כותרות של הודעות בפורומים.

אני מבקש בכל לשון של בקשה לא לתת כותרות שאינן אינפורמטיביות ולא להשתמש בריבוי סימני שאלה/קריאה.

קחו זאת לתשומת לבכם.

Rany
Techno Team
Techno Team

« פורסם ב-13/06/02 22:36 »

ציטוט:

משהו בסגנון למרבה הפלא? ...

הממ... אם ננסה לקשר את זה לנדון, אז אולי "למרבה ה-PLAYA", אבל :-\ איך שאני מכיר את ה-PLAYA הוא בכלל לא "מרבה", אם כבר אז "ממעט" אפילו השם שלו מצביע על מינימליזם (למרות שדרישות הזיכרון שלו חושפות איזה חוסר עקביות בענין).

כך שחידת "סעיניים" בעינה עומדת.

:P

Rany.

NOSTREDAMUS
אורח

« פורסם ב-14/06/02 01:49 »

"בעניין הPLAYA" אבירם אתה חולייה החלשה :P
שלא ישנים זה מה שקורה הגעתי למסקה שהתוכנה פשוט שווה לדרייברים של קריאייטיב! (דרעק) אני אישית הייתי מבין מה כתבתי למדתי לקרוא "דגעעןת נםוצןץ" (שגיאות נפוצות) תוצאה של יד גדולה עייפות וכתיבה מהירה
הפלאייה דרעק מחר אני אמחוק את הINCD יבדוק חיבורים פיזית ויעשה את כל העבודה הלא נעימה אם לא ילך ... חבל! הלך סידי ממש טוב אבל קורה

עידו: לדעתי לא היית צריל לערוך את הכותרת אולי היא לא הייתה נעימה לעינייך אבל יותר אינפורמטיבי מזה אני לא חושב שיש icon_smile.gif אבל אם שינית כבר, שויין שיהיה!

הצג הודעות מלפני:   
נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב  

עבור לעמוד 1, 2  הבא

אינדקס פורום טכנו
     ציוד היקפי

קיבינימט!!! הסידירום מסרב להפתח!

עבור לפורום:  

תקנון הפורום    שאלות ותשובות