שלום אורח,
השעה עכשיו היא 15/08/18 22:13

חדשות: נפתח פורום גאדג'טס בו ניתן לדון במחשבי כף יד, מצלמות דיגיטליות, נגנים ניידים, טלפונים סלולאריים כל מה שחדש ומגניב

אינדקס פורום טכנו
     תיכנות

צריך חוות דעת,CNC 5 צירים.די דחוף לי בבקשה.

עבור לפורום:  
      צפה בנושא הקודם - צפה בכל ההודעות - צפה בנושא הבא   הגב לנושא  
מאת הודעה
Cason
Tech Newbie
Tech Newbie

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
נושא: צריך חוות דעת,CNC 5 צירים.די דחוף לי בבקשה.
« פורסם ב-09/06/10 19:53 »
דווח לאחראי הפורום הגב עם ציטוט

שלום לחברי הפורום קוראים לי מוטי וסיימתי קורס מפעיל CNC לפני כשנתיים.מאז הקורס לא יצא לי לעבוד ב CNC,פניתי לעיסוקים אחרים.
עכשיו למה אני אומר את זה,בקורס יצא לי לעבוד עם מכונה של 4 צירים,יש לי ידע בסיסי ב solidworks/solidcam,ואני מתחיל לעבוד ממש בקרוב במפעל במחלקת CNC,מכונות עם 5 צירים,הם למעשה מכשירים אנשים ללא ניסיון אחרי קורס CNC.
אני נורא מודאג מהידע שלי בתחום כי עבר הרבה זמן ואפשר לומר שאני מתחיל מכלום,כי לגמרי שחכתי את רוב החומר. בעצם אני כן מתחיל מכלום!
אני רוצה רק לשאול אם יש כאן אנשים שעבדו על מכונות CNC של 5 צירים,עד כמה קשה לקלוט את כול העסק הזה?
ולמה עליי לצפות?
נאמר לי שאני לא יעסוק בתכנות,אלא הפעלת מכונה של 5 צירים,אבל באופן בסיסי מה אני הולך לבצע?
אשמח לקבל תגובות עם כול ידע עינייני.

THEDAN123
Tech Newbie
Tech Newbie

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
נושא: Re: צריך חוות דעת,CNC 5 צירים.די דחוף לי בבקשה.
« פורסם ב-28/01/16 17:24 »
דווח לאחראי הפורום הגב עם ציטוט

היי,
אני מבין שאתה צריך ריענון של החומר שלמדת, לדעתי כדאי לך לעשות קורס נוסף על מנת לרענן את הידע ואף לצבור ידע נוסף כך שתגיע ביתרון על פני שאר העובדים.
אני מכיר קורס מעולה שאני עשיתי אותו בעבר, יש עליו פרטים נוספים כאן:
קורס עיבוד שבבי ממוחשב cnc
בהצלחה!

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא  

אינדקס פורום טכנו
     תיכנות

צריך חוות דעת,CNC 5 צירים.די דחוף לי בבקשה.

עבור לפורום:  

תקנון הפורום    שאלות ותשובות