שלום אורח,
השעה עכשיו היא 19/12/18 04:04

חדשות: נפתח פורום גאדג'טס בו ניתן לדון במחשבי כף יד, מצלמות דיגיטליות, נגנים ניידים, טלפונים סלולאריים כל מה שחדש ומגניב

אינדקס פורום טכנו
     ציוד היקפי

מעבדת מחשבים בחיפה

עבור לפורום:  
      צפה בנושא הקודם - צפה בכל ההודעות - צפה בנושא הבא   הגב לנושא  
מאת הודעה
ome
Tech Newbie
Tech Newbie

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
נושא: מעבדת מחשבים בחיפה
« פורסם ב-28/07/18 03:12 »
דווח לאחראי הפורום הגב עם ציטוט

שלום אנשים!
אני חושב שיש כאןהרבה גולשים אשר עובדים על המחשב שלהם במשך שעות לטובת עסקים, לימודים ואפילו היכרויות או פנאי. כיום עסקים רבים מבססים את רוב או כלל הפעילות העסקית שלהם על גבי המחשב, כך שהוא הפך להיות חלק חשוב ומשמעותי
מאוד בהתנהלות היומית שלנו. אני חושבת שכל אחד צריך שיהיה לו בנמצא טכנאי או מעבדת מחשבים עליה הוא סומך בעיינים עצומות, אשר במקרה של תקלה יוכלו לסייע בתיקון מהיר ומקצועי. אני אישית עובד עם טכנאי מחשבים בחיפה https://www.youtube.com/watch?v=1tbHgqIyfdw, שאני סמך עליו ועל הצוות שלו בעיניים עצומות. אני קונה מהם את הציוד ההיקפי, ופונה למעבדה שלהם במידת הצורך לטובת תיקונים ושדרוגים.

ome
Tech Newbie
Tech Newbie

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
נושא: Re: מעבדת מחשבים בחיפה
« פורסם ב-14/08/18 04:39 »
דווח לאחראי הפורום הגב עם ציטוט

שלום חברים,
אני רואה שיש כאן הרבה אנשים שהמחשב הוא כל חייהם ושהם רוצים שהוא יהיה תקין כל הזמן, אם אתם כאלה ואתם גרים במרכז, אני יכול להמליץ לכם על טכנאי מחשבים בראשון לציון שהוא מקצוען אמיתי ויש לו גם מעבדת מחשבים בראשון לציון.
אז אם אתם זקוקים לטכנאי מחשבים בראשון לציון והסביבה (וגם אם אתם לא זקוקים לו כעת כדי לשמור את המספר שלו, אף פעם לא תדעו מתי תזדקקו לו....
צפו בסרטו:
https://youtu.be/7v71QBklSPg

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא  

אינדקס פורום טכנו
     ציוד היקפי

מעבדת מחשבים בחיפה

עבור לפורום:  

תקנון הפורום    שאלות ותשובות